Baş Denetçi Eğitimleri

ohsas-18001-bas-denetci-egitimi

Ohsas 18001 Baş Denetçi Eğitimi

İntegral profesyonel danışmalık hizmetleri firması olarak kurum, kurumsal şirket, özel ve tüzel kişiler ile bireysel danışanlara rehberlik ediyoruz. Sektörlere yönelik pazar paydası elde etmeleri ve yeterlilik belgeleriyle denetçilik etmelerine eğitim fırsatı sunmaktayız. Marka ve patent tescili ile dijital pazarlama hizmetleri ve eğitimleri sunmaktayız.
iso-9001-bas-denetci-egitimi

İSO 9001 Baş Denetçi Eğitimi

iso 9001 baş denetçi eğitimi bir kalite yönetim eğitimidir. Bu eğitim sayesinde kişiler, uluslararası kabul gören kalite yönetim tetkiklerini öğrenecek, iso 9001 baş denetçi eğitimi ile kalite yönetim sistemleri ile ilgili kurum ve firmalarda faaliyet gösterebileceklerdir.
iso-14001-bas-denetci-egitimi

İSO 14001 Baş Denetçi Eğitimi

iso 14001 baş denetçi eğitimi, çevre yönetim sistemleri ile ilgili uluslararası geçerli sistem ve tekniklerin kazanılmasını sağlamaktadır. Bu eğitimi alan kişiler, işlerinde profesyonel baş denetçi olarak faaliyet gösterebilirken, ayrıca gelişen çevre yönetim teknolojileri ve tüm profesyonel bilgilerinde sahibi olacaktır.
iso-16949-egitimi

İSO 16949 Eğitimi

Uluslararası Standartlar Örgütü olan iso’nun, otomotiv sektörü içerisinde yer alan üreticilere yönelik yayınladığı bir teknik çerçeveli yönelgedir. Bu belge, tamamen otomotiv sektöründe yer alan tedarikçiler ile üreticilere kaliteli yönetim sistemi için belli şartların hedef alınması gerektiğini belirtir.
Bas-tetkikci-egitimi

Baş Tetkikçi Eğitimi

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketler için önem taşıyan en önemli olgu kalite sistem unsurlarıdır. Söz konusu kalite sistem unsurlarının içerisinde ise en çok iç tetkik süreçleri önem taşır. İç tetkik süreçleri; ilgili kurum ve şirketin belirlediği kalite hedeflerine hangi ölçülerde ulaşıp ulaşmadığını tespit eder.
entegre-yonetim-sistemi-egitimi

Entegre Yönetim Sistemi Eğitimi

Son dönemlerde gerçekleştirilen yönetim alanındaki revizyonlar ile birden çok sistemi bütünleşmiş hale getirmek kolaylaşmış ve bu doğrultuda yönetim anlamındaki birçok sorun giderek kolaylaşmış ve yönetim daha işlevsel bir hale dönüşmüştür. Bu noktada entegre yönetim sistemi nedir ve eğitimi almak ne için gereklidir?
bas-denetcilik-egitimleri

Baş Denetçilik Eğitimi

Markaların büyümesi, markaların bilinirliği, şirketlerin hedef doğrultusunda büyümesi ve kalite yönetimlerin eğitimler veren ve büyümelerini destekleyen bir firmayız. İntegral olarak, temel eğitimler, teknik eğitimler, iş güvenliği eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri, iç tetkik ve baş denetçi eğitimleri sunuyor, şirketlerin belge aşamalarında en büyük destekçi rolünü üstleniyoruz.
bas-denetci-egitimleri

Baş Denetçi Eğitimleri

Kalite danışmanlık hizmetleri olarak kurum ve kuruluşlara eğitimler düzenlemekteyiz. Eğitim çeşitlerimiz arasında kişisel gelişim eğitimleri, teknik eğitimler, iç tetkik eğitimleri, denetçi ve baş denetçi eğitimleri, iş güvenliği eğitimleri, kalite yönetim, çevre yönetim, iş ve işçi sağlığı eğitimleri, gıda güvenliği eğitimleri gibi iş ve ticaret dünyasına ait tüm eğitim metotlarını uyguluyor, eğitim veriyoruz.