Baş Denetçi Eğitimleri

Kalite danışmanlık hizmetleri olarak kurum ve kuruluşlara eğitimler düzenlemekteyiz. Eğitim çeşitlerimiz arasında kişisel gelişim eğitimleri, teknik eğitimler, iç tetkik eğitimleri, denetçi ve baş denetçi eğitimleri, iş güvenliği eğitimleri, kalite yönetim, çevre yönetim, iş ve işçi sağlığı eğitimleri, gıda güvenliği eğitimleri gibi iş ve ticaret dünyasına ait tüm eğitim metotlarını uyguluyor, eğitim veriyoruz.

 

Baş Denetçi Eğitim Programında Neler Vardır?

 

Denetçi ve baş denetçi eğitimleri beş grupta verilmektedir.

SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardı Baş Denetçi Eğitimi: Kurumsal bilinç ve sosyal sorumluluk konusunun bireysel ve şirket bütününde uygulanması yöntemidir. Hatta şirkete bir künye oluşturarak, bütünsel bir sosyal sorumluluk eğitimidir.

iso 9001 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi: Denetçi ve baş denetçi yaratmak üzere modüllenen 2008 kalite yönetim sistemine uyarlanması ve geliştirilmesine zerine yapılan eğitim biçimidir.

 

Baş Denetçi Eğitim Programı Neleri Kapsar?

 

iso 14001 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi: EOQ çevre yönetim sistemi belgelendirme programına yönelik personel çalışmaları, baş denetçi eğitimleri, tetkik ve iç tetkik eğitimleri programıdır.

 

OHSAS 18001 İşçi Sağlığı/ İş Güvenliği Eğitimi: Denetçi, baş denetçi, yönetici ve tüm şirket personellerinin 2007 işçi sağlığı ve iş güvenliği prosedürlerine uyarlamak üzere yapılan eğitim metodudur.

 

iso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş denetçi Eğitimi: HACCP baş denetçi eğitimleri ve gıda güvenliği yönetim metotları sağlanmaktadır. İntegral Kalite Danışmanlık olarak iş yaşantısının tüm alanlarında eğitim düzenliyoruz.