Baş Denetçilik Eğitimi

Markaların büyümesi, markaların bilinirliği, şirketlerin hedef doğrultusunda büyümesi ve kalite yönetimlerin eğitimler veren ve büyümelerini destekleyen bir firmayız. İntegral olarak, temel eğitimler, teknik eğitimler, iş güvenliği eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri, iç tetkik ve baş denetçi eğitimleri sunuyor, şirketlerin belge aşamalarında en büyük destekçi rolünü üstleniyoruz.

 

Denetçilik Eğitimi Kaç Aşamalıdır?

Sağlam referanslarımızla müşteri memnuniyetini en yüksek notada tutarak kaliteli kişisel eğitim sunuyoruz.

 

Baş Denetçilik İçin Gerekenler Nelerdir?

 

Baş denetçilik eğitim programları farklı başlıklar altında yapılmaktadır. Ülke yasaları ve belge programlarına uyularak yapılan eğitim programlarımızda kurumsal büyüme ve baş denetçilik eğitimi yeterliliği donanımı sağlamaktayız. Denetçi ve baş denetçi eğitim yönteminde; sosyal sorumluluk standardı, gıda güvenliği yönetimi, çevre yönetim sistemi, iş güvenliği- işçi sağlığı yönetimi ve kalite yönetim sistemi baş denetçilik eğitimi programları sunulmaktadır. Bunlar ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 ve SA 8000 belge gereklilik ve yükümlülükleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Katılımcılar; sosyal sorumluluktan sorumlu yöneticiler, kurumsal yönetim danışmanları, insan kaynakları personelleri, idari müdürler ve denetçi olmak isteyenlerden oluşmaktadır.

 

Dijital Ajans Hizmetleri Eğitimleri Var mıdır?

 

Özel tasarım, Seo hizmeti, hazır web sitesi, reklam hizmetleri ve sosyal medya danışmanlığı alanlarında hem hizmet hem eğitim sunulmaktadır. Sosyal ağlar ve e-ticaret şirketleri için baş denetçilik eğitimi, denetçi eğitim programları sunularak destek ve takviye sağlanır. Dijital hizmetlerle de şirketinizin ve personelinin kişisel gelişim eğitimlerini üstlenerek, kurumsal kimliğinizi yukarı taşıyoruz.