Baş Tetkikçi Eğitimi

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketler için önem taşıyan en önemli olgu kalite sistem unsurlarıdır. Söz konusu kalite sistem unsurlarının içerisinde ise en çok iç tetkik süreçleri önem taşır. İç tetkik süreçleri; ilgili kurum ve şirketin belirlediği kalite hedeflerine hangi ölçülerde ulaşıp ulaşmadığını tespit eder.

 

iç deneyim süreçlerinde baş tetkikçi eğitimleri

 

İç tetkik süreçleri iç tetkik alanında eğitim almış iş yeri çalışanları tarafından yürütülür. İş tetkik süreçlerinin yürütülmesinden esas olarak baş tetkikçi sorumludur. Bir firmada baş tetkikçi olabilmek ve iç tetkik süreçlerini yürütebilmek için baş tetkikçi eğitimi alma zorunluluğu bulunmaktadır. Baş tetkikçi eğitimi süreci sonunda katılımcılara baş tetkikçi sertifikası verilmektedir. Bu sertifika ile ilgili kalite sistem belgelerine sahip olan şirket ve kurumlarda tetkik süreçleri yönetilebilmektedir.

 

İntegral kalite farkı

 

İntegral Kalite Merkezi olarak baş tetkikçi eğitimi alanında kurumsal yaklaşımlarla eğitim süreçleri sunan bir firmayız. Eğitim merkezimizde alanlarında uzman ve profesyonel eğitmenlerimiz tarafından sunulan kalite sistem eğitimleri sayesinde şirket ve kurumların ve aynı zamanda bireylerin kendilerini daha kısa sürede geliştirmelerini sağlamaktayız.

 

Sunduğumuz hizmet kalite bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi alanında büyük bir öneme sahip. Kurumumuz baş tetkikçi eğitimi süreçlerinin yanı sıra kalite sistem dokümantasyonu, iç tetkikçi eğitimleri, sahip olunan kalite belgesi gereği yapılması gerekli olan eğitim ve seminerler alanında da kurumsal çözümler sunmaktadır. www.integralkalite.com.tr adresli internet sitesinden sunduğumuz hizmetlere ilişkin detaylı bilgiler edinilebilir.