OHSAS 18001 Baş Denetçi Eğitimi

İntegral profesyonel danışmalık hizmetleri firması olarak kurum, kurumsal şirket, özel ve tüzel kişiler ile bireysel danışanlara rehberlik ediyoruz. Sektörlere yönelik pazar paydası elde etmeleri ve yeterlilik belgeleriyle denetçilik etmelerine eğitim fırsatı sunmaktayız. Marka ve patent tescili ile dijital pazarlama hizmetleri ve eğitimleri sunmaktayız.

 

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Eğitimi Nedir?

 

Şirket ve kişilerin ohsas 18001 baş denetçi eğitimi denetçi/ baş denetçi program paketleri sunuyoruz. Baş denetçi eğitimleri 5 aşamada gerçekleştirilir. Her bir aşama kalite belge ve yasal belge hükümlülüklerine göre düzenlenmektedir.

 

Baş Denetçi Eğitimleri Hangi Yöntemlerle Uygulanır?

 

iso 9001; Kalite yönetim sistemi baş denetçi eğitimi
iso 14001; Çevre yönetim sistemi baş denetçi eğitimi
OHSAS 18001; İş güvenliği ile işçi sağlığı yönetim sistemleri ohsas 18001 baş denetçi eğitimi
SA 8000; Sosyal sorumluluk standardı baş denetçi eğitimi
iso 22000; Gıda güvenliği yönetimi sistemi ve HACCP baş denetçi eğitimi şeklindedir.

 

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Eğitim Modeli Nedir?

 

Firmamız, ohsas 18001 baş denetçi eğitimi alanında 2017 yükümlülükleri gereğince işçi sağlığı ve iş güvenliği belgelerinin alımı için yönetici, danışman, denetçiler ve denetçi adaylarına yönelik çalışmaktadır. Periyotlar halinde üçüncü kişi ve kişilerin denetlenmesi, global ağda sağlam referans amaçlı çalışılmaktadır. iso sistem denetlenmesi, faaliyet ve teorik uygulamalarla uluslararası çapta meslek edinme eğitimi ve fırsatı sunmaktayız. Eğitim danışanlarına yönetim sistemleri ve iso sistemlerinin temel esasları öğretilmektedir. Buradaki amaç 3. tarafların denetlenebilmesi üzerine yapılmaktadır.