İç Tetkik Eğitimleri

ic-tetkik-nedir

İç Tetkik Nedir

Kalite yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi, çevre yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi, gıda güvenliği yönetim sistemleri ve HACCP iç tetkik eğitimi, otomotiv sektörü yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi ve sosyal sorumluluk standardı iç tetkik eğitimi alanlarında tetkik eğitimleri veren profesyonel ekibimizle eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
ic-tetkikci-sertifikasi

İç Tetkikçi Sertifikası

iç tetkik herhangi bir şirket ya da kuruluşun yönetim sistemini bu alanda eğitim almış olan bir uzman tarafından denetlenmesidir. Haliyle bu denetimi sağlayan kişiler de iç tetkikçi unvanını kazanır. Bu faaliyet ile ilgili üzerinde hassasiyetle durulması gereken en önemli konu iç tetkikçinin kendi denetimini de yaparak zaman zaman yapılan denetimlerin raporlanmasını sağlamaktır.

ic-denetci-egitimleri

İç Denetçi Eğitimleri

iç denetçi eğitimleri; ilgili firmanın kalite belge türüne göre kalite sistem detaylarının nasıl denetleneceği konusunda verilen eğitimin genel adı. Söz konusu eğitimin profesyonel danışmanlık kurumlarından alınması; kalite sistemlerinin gelişimine artı değer katıyor.
ic-tetkik-egitimleri

İç Tetkik Eğitimleri

Denetim için tam anlamı ile lüzumsuz bilgilerden ziyade gerekli olan bilgilerle donatarak, kişiye kuruluşun içinde etkin bir şekilde denetim görevini yapacak şekilde eğitim vermeyi sürdürmekteyiz. İntegral olarak iç tetkik eğitimleri adı altında farklı bölümler için eğitimlerimiz bulunmaktadır.
ic-denetci-sertifikasi-nasil-alinir

İç Denetçi Sertifikası Nasıl Alınır

Kurumların ve kuruluşların kendi içlerindeki eksikliklerini gözlemleyerek, bu eksikliklerin giderilmesi, var olan düzenin korunması, aksayan durumların iyileştirilmesi için bağımsız ve objektif olarak faaliyet gösteren kişilere iç denetçi denilmektedir.