İç Tetkik Eğitimleri

Denetim için tam anlamı ile lüzumsuz bilgilerden ziyade gerekli olan bilgilerle donatarak, kişiye kuruluşun içinde etkin bir şekilde denetim görevini yapacak şekilde eğitim vermeyi sürdürmekteyiz. İntegral olarak iç tetkik eğitimleri adı altında farklı bölümler için eğitimlerimiz bulunmaktadır.

 

Hangi bölümlerde eğitimler vardır?

 

Burada iç tetkik eğitimleri adı altında; çevreye karşı ve çevrenin yönetim sistemine göre eğitimler, kalite yönetim sistem eğitimi, HACCP ve gıdaların güvenliğine dair eğitim, sosyal bir alanda sorumluluğun standartlığına ait bir eğitim, otomotiv sektörü eğitimi ve işçinin güvenliği ile işçinin sağlığını dair eğitimlerimiz bulunmaktadır.

 

Kalite yönetim

 

Eğitimlerden birisinin adı da kalite yönetimdir. Bu eğitimdeki amaç, kalitedeki her detayı anlayabilecek kapasiteye ulaşan kişiler, kalite yönetim sistemini ve olumlu bir şekilde yorumlayıp ve anlayabilen bireyler oluşturmaktır. Denetim konusunda da tam donatılmış bilgili insan olması adına ve olduğu kuruluşun içinde de etkin bir şekilde, denetimlerini yapacak kapasiteye ulaştırmak ve bu sayede daha verimli, daha etkin bir denetçi yetiştirmek adına eğitimler vermekteyiz.

 

Gıda güvenliği ve HACCP

 

Kuruluşun içerisin de, gıda güvenlik sistemi adı altında uygunluk, etkinlik ve yeterliliği hedefleyerek bazı tetkiklerin nasıl olduğuna dair açıklamak, tetkikleri uygulamalı olarak göstermek ve aşamalarını birebir anlatmak adına eğitimlerimiz bu döngü içerisin de ilerlemektedir. Eğitimin sonunda, gıda güvenlik sisteminin yarar ve amaçlarını ve etkin olarak denetim yapabilme özelliği kazanılacaktır. Sağlam bir eğitim, güzel yarın için  www.integralkalite.com.tr sitesine göz atabilirsiniz. iç tetkik eğitimleri artık daha rahat.