İç Tetkik Nedir

Kalite yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi, çevre yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi, gıda güvenliği yönetim sistemleri ve HACCP iç tetkik eğitimi, otomotiv sektörü yönetim sistemleri iç tetkik eğitimi ve sosyal sorumluluk standardı iç tetkik eğitimi alanlarında tetkik eğitimleri veren İntegral Kalite Danışmanlık olarak, profesyonel ekibimizle eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sizler de bu eğitimleri almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

İç Tetkik Nasıl Yapılır?

 

Kuruluşlarda yapılan iç tetkik nedir diye sorarsak, bunun için genel bir tanımlama yapabiliriz. Kuruluşun yönetim sistemlerinin bu alanda eğitim almış olan personel tarafından denetlenmesine iç tetkik adı verilmektedir. Kuruluşların kendi sistemlerinin etkinlik düzeylerini ölçmeye yarayan ve gerekli durumlarda iyileştirme yapmaya olanak tanıyan iç tetkik nedir bilinmesi gereken bir denetleme sistemidir.

 

Hangi Aralıklarla Gerçekleştirilir?

 

iç tetkikte denetimlerin periyodu, duruma göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerin kalitesinin ve geçmiş zamanlarda yaşanan problemlerin derecesine göre azalıp artabilen denetimlerin tedbir açısından yılda en az bir kez yapılması gereklidir.

 

İç Tetkik Eğitimi

 

Güvenilir danışmanlık bilgisi ve iç tetkik nedir konusunda geniş bilgilere sahip olan profesyonel ekibimizden hizmet alarak, hizmetlerinizin kalitesini arttırabilirsiniz. İşletmelerinizde uygulayacağınız kalite ve denetim sistemleri ile uymanız gereken kanuni mevzuatlar konusunda kolaylıklar yaşayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmayı hedefleyen firmamız, kalite yönetim sistemleri konusunda sizlere gerekli danışmanlık ve eğitimleri sunmaktadır.