İş Güvenliği Uzmanlığı Kursu

İş güvenliği ve sağlığı son yıllarda önem kazanmış bir konudur. Haberlerde gördüğümüz iş kazaları, hayatını kaybeden işçi ve çalışanlar, çalıştığı ortam sebebiyle hasta olan ve çalışma becerilerini kısmen ya da tamamen kaybeden kişiler…

 

İş Güvenliği İle İş Kazalarını Azaltmanın Zamanı Geldi
Tüm bunlar insanı üzdüğü gibi aynı zamanda “Peki ben ne kadar güvende çalışıyorum?”, “Neden bu tür kazalar için önlemler alınmıyor?” diye bir dizi soruyu da beraberinde getiriyor. Bu alanda iş güvenliği devreye girmektedir. Türk kanunlarında da yeni yer almaya başlamış olan bazı iş güvenliği hassasiyetleri mevcuttur. İş yerleri artık iş güvenliğini sağlamak ve bunu resmi olarak ispatlamak zorundadırlar.

 

İntegral Kalite İle İş Güvenliği Eğitimi

 

İş güvenliği konusunda iş yerlerinde uzmanlar yer almalıdır. Bu kişiler daha güvenli bir ortam yaratmak için projeler geliştirmektedirler. İş güvenliği uzmanı olmak için iyi bir eğitim almak gerekmektedir. İntegral Kalite de disiplinli iş güvenliği uzmanlığı kursu düzenleyen bir eğitim merkezidir.

 

İş güvenliği uzmanlığı kursu ile kursiyerlerimize kanunlarda belirtilen kapsamda eğitim vermekte, iş yerinde kaliteli çözümler bulmaları için çalışmakta ve devlet tarafından gerçekleştirilen sınavlara hazırlamaktayız.

 

İş güvenliği uzmanlığı kursu ile amacımız iş yerlerinde gerçekleşen kazalara karşı iyi önlemler alabilen ve bu yönde çözümler üreten uzmanlar yetiştirerek iş kazalarına son vermektir. Bunu kaliteli bilgiye ve iletişim becerilerine sahip eğitim görevlileriyle gerçekleştirmek için ise çabalamaktayız.