İş yeri Risk Analizi

Genel olarak iş yeri risk analizi firmanın: faaliyet gösterdiği sektör, çalışma ve üretim alanı, personel sayısı, üretim araçları ve cihazları gibi faktörlerin göz önüne alınarak oluşabilecek risklerin tespit edilebilmesi ve önlenebilmesi amacı ile yapılmaktadır. Uzman kişilerce yapılması gereken bu hizmet, İntegral Kalite Danışmanlık firmamızda alanında uzman mühendisler, sağlık personelleri, iş sağlığı ve güvenliği uzmanları aynı zamanda teknisyenler eşliğinde yapılmaktadır.

 

Firmanızın ve Personelinizin Geleceğini Karartmayın!

 

iş sağlığı ve güvenliği alanında verilen hizmetlerden birisi olan iş yeri risk analizi orta ölçekli veya büyük ölçekli tüm firma ve işletmelerin zorunlu olarak yaptırmaları gerekenleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda İntegral Kalite Danışmanlık olarak pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin iş güvenliğinin sağlanması adına en kapsamlı ve profesyonel iş yeri risk analizi hizmetini vermekteyiz.

 

İş Yeri Risk Analizi Nedir, Kimler Yapabilir?

 

Bu anlamda firmamızda ki tüm personelimiz belge ve doküman hazırlama yetkisi bulunan alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda tüm personelimiz mesleki ahlak kurallarına saygılı, deneyimli ve tecrübeli bir kadroda yer almakta bu anlamda Türkiye’de ki en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

 

Risk Analizi Size Neler Kazandırır?

 

Hizmet verdiğiniz sektörde üretim veya çalışma alanınızın güvenliğinin sağlanması, aynı zamanda personelinizin başına gelebilecek aksilik ve kazaların önceden fark edilebilmesi ve bunun önüne geçilebilmesi iş yeri risk analizi sayesinde mümkün olabilmektedir. Sizler de bizlere danışın: firmanızın ve personelinizin geleceğini karatmayın!