Kişisel Gelişim ve Olumlamalar

Kişisel gelişim çalışmaları ve olumlama cümleleriyle hayatınızı dilediğiniz gibi düzenleme, tasarlama ve yaşama imkanı sunuyoruz. Kişisel gelişimin ilk adımı olarak çekirdek inancınızı bularak başlıyoruz. Kalite danışmanlık firması olarak iş ve iş Dünya’sında kişisel gelişim ve olumlamalar ile ticaret başarınızı yükseltiyoruz.

 

Kişisel Gelişim Eğitimleri Neleri İçerir?

 

Şirketlerin kurumsallaşma sürecinde eğitimler sunarak belge süreçlerine destek sağlamaktayız. Etkili iletişim becerilerini güçlendirmek üzere kişisel gelişim ve olumlamalar teknikleriyle eğitimler sunuyoruz. Şirketlerin büyümesi için müşteri haklılığı gerekçesini ana tema kabul edip, tüm eğitim sürecini buna yönelik sunmaktayız. İntegral kalite danışmanlık hizmetleri pazar büyümesi, pazar payınızın korunması ve yönetilmesine yönelik eğitimler sunmaktadır.

 

Kişisel gelişim eğitimleri içerisinde liderlik motivasyon eğitimi, stratejik yönetim eğitimleri, müşteri ilişkileri ve eğitimleri ve satış sonrasında da müşteri ilişkileri eğitimleri sunmaktayız. Kurumsal verimliliği artırmak hedefli, hem şirket bünyesine hem de personellere iletişim eğitimleri sunarak, iş başarısını artırıyoruz. Satış öncesi, satış sonrası, süreç ve reklam aşamalarında birebir görüşmelerde kişisel gelişimin en etkili yöntemlerini sunarak, markalaşma ve marka bilinirliği alanlarında yükseliş sağlıyoruz. Koordinasyon, organizasyon, liderlik, planlama ve yürütme konularında liderlik ve motivasyon içerikleriyle, kişisel gelişim ve olumlamalar eğitimini tamamlıyoruz. Müşteri temsilci ve ilişkileri departman üyeleri, insan kaynakları bölümünde çalışanlara yönelik, müşteri ilişkileri eğitimlerinde temel amaç ve hedefleri sunarak başlıyoruz. Firmamız ISO 9001, ISO 14001 gibi çeşitli kalite belgeleriyle hizmet sunmaktayız.