Teknik Eğitimler

sap-programi-kursu

SAP Programı Kursu

SAP eğitim kursumuz ve sertifika programlarımız ile geliştiricilerden pazarlamacılara kadar son kullanıcıların gücüne ekstra güç katın. Kapsamlı ve düzenli bir eğitim planı oluşturun, canlı, mobil ya da online kurslar arasından seçiminizi yapın ve kuruluşunuzda var olan teknoloji yetkinliğini en üst seviyelere taşıyın.
3ds-max

3DS Max

Firmaların kuruluş ve gelişim süreçleri belirli dönemleri içermek zorundadır. Bu evreler başarılı ve kurumsal bir disiplinle yürütüldüğünde işletmenin yapısı derinlik kazandığı gibi iç ve dış piyasadaki zorlu rekabet koşullarında daha iyi mücadele edilmesini sağlar. Bu açıdan her işletme kendi iç bünyesinde personele seminerler gibi eğitim çalışmaları yürütür.
teknik-egitim

Teknik Eğitim

Profesyonel şirket ve kalite danışmanlığı veren İntegral Kalite olarak, dijital dünyada ve reel ticaretin gerçekleştirildiği her alanda eğitim destekleri sunuyoruz. Kurum ve kuruluşlar, kamu kurumları, özel şirketler ve kişilere yahut iş yaşantısında yeni bir meslek edinmek isteyen her birey temel- teknik eğitim programlarımızdan yararlanabilir.
excel-egitimi

Excel Eğitimi

Microsoft excel bir tablolama yazılımıdır. İçerisinde birçok işaret sayısı, meta, formül ve rakam gibi işlemler bulunmaktadır. Tablolama yapmak için ideal olmasından dolayı satış ve alım istatistikler, yapılan anketlerin sonucu, sınav sonuçları ve ortalaması gibi birçok işlemi yapabilmektedir.
netsis-kursu

Netsis Kursu

Netsis; ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve muhasebe, stok, insan kaynakları ve depo çözümlerini bir arada sunan bir entegre yazılım. Şirketlerin üretim, muhasebe, personel, envanter ve depo süreçlerinde verimlilik sağlanması ve işlemlerin hatasız bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için netsis kullanım detaylarına hakim olmak gerekiyor.
otoket-kursu

Otoket Kursu

Tasarım işi ile uğraşanlar için otoket’in ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden önce otoket’in ne olduğu hakkında bilgi verilmesi gerekirse şunu söyleyebiliriz. Otoket başta tasarım çizimleri yapabilmek adına çeşitli amaçlar için bilgisayar yazılım destekli ve çizim yapmaya yarayan bir programdır.
teknik-cizim-kurslari

Teknik Çizim Kursları

Son zamanlardaki yaşanan teknik ilerlemelerin bir meyvesi olan teknik çizerler sayesinde teknik işlerin çizim ve planlaması çok kolay bir şekilde yerine getirilmektedir. Gelişmelere baktığımızda belli bir yetenek sahibi olmanın yanında farklı özellikleri, değişik bakış açıları ile görebilme yeteneğinin varlığı da teknik çizerler için önemli bir konu olmaktadır
teknik-egitimler

Teknik Eğitimler

Teknolojisinin teknik konulara katkısı, her zaman üst seviyelerde olmaktadır. Bu sebeple teknik elemanların sürekli olarak teknik eğitimler yolu ile bu gelişmelere ayak uydurması, bu konuda talep karşılar hale gelmesi, gerekli aynı zamanda önemli bir konu olarak dikkat çekmektedir.
sap-kursu

SAP Kursu

Geleceğin gözde ve revaçta mesleklerinden biri haline geleceği düşünülen SAP uzmanlığı, şu an ülkemizde pek yaygın olarak bilinen bir meslek dalı değildir. Bu meslek alanında uzmanlık ve yetkinlik gerektirir ve bu işlemde uzmanlık isteyen kişilerin bu iş için sap kursu eğitimi hizmeti veren firmalardan kurs eğitimi alması gereklidir.
autocad-kursu

Autocad Kursu

Bilindiği üzere autocad programı bilinen ve kullanılan en etkili çizim programlarının başında gelmektedir. Özellik ile mimarlık ofislerinin sıklık ile kullandığı program ile en kısa sürede en etkili projelere adım atabilirsiniz. Bu yüzden autocad kursu da günümüzde önem kazanmıştır.
3d-max-kursu

3D Max kursu

3D Studio Max günümüzün önemli bir alanı olan üç boyutlu tasarımı herkesin kendi bilgisayarından yapmasını sağlayan bir programdır. Bu programı kullanmak ve üç boyutlu tasarımlar yapmak için programın kullanım şeklini öğrenmek gerekmektedir.