Excel Eğitimi

Microsoft excel bir tablolama yazılımıdır. İçerisinde birçok işaret sayısı, meta, formül ve rakam gibi işlemler bulunmaktadır. Tablolama yapmak için ideal olmasından dolayı satış ve alım istatistikler, yapılan anketlerin sonucu, sınav sonuçları ve ortalaması gibi birçok işlemi yapabilmektedir.

 

Microsoft Excel Eğitimi

 

Bu yüzden excel eğitimi oldukça büyük bir önem arz eder. Örneğin bir bilgisayar ile işlem yapmanız gereken bir işte çalışıyorsunuz veya çalışacaksınız. İşinizin görevine göre birçok işlem yapmanız ve tablolama oluşturmanız gereklidir. Bunun için excel eğitimi almanız mecburidir. Aksi halde ya işe alınamayabilir ya da işveren ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların yaşanmaması ve ihtiyaçların giderilmesi için de İntegral firmamız ile sizlere gerekli eğitimleri uygun bir fiyata sunmakta ve hizmet etmekteyiz.

 

Microsoft excel eğitimi aldıktan sonra aşağıda bulunan tüm işlemlerini ve hatta daha fazlasını yapabilirsiniz. İşte birkaç örneği:

 

Formül oluşturmak
Metin yazmak
Resim eklemek
Bağımsız oluşturmak ve tablolama yapmak
Makro sayesinde formül hızlandırıp işlemleri sadece bir tık ile gerçekleştirmek
Matematik işlemlerini yapmak
Export ve import yapmak
Farklı veriler ile birlikte çalışabilmek
Raporlama ve rapor çağrısı yapabilmek
Logaritmik herhangi işlemi yapmak

 

Yukarıda belirtilenler dışında tahmin edilemeyecek kadar işlem Microsoft Excel ile birlikte yapılabilmektedir. Günümüzde birçok iş yerinde excel kullanım sayısı artışa geçmiştir. Her geçen gün de gelişime açık olan program için, eğitim almak şarttır.