Otoket Kursu

Tasarım işi ile uğraşanlar için otoket’in ne kadar önemli olduğundan bahsetmeden önce otoket’in ne olduğu hakkında bilgi verilmesi gerekirse şunu söyleyebiliriz. Otoket başta tasarım çizimleri yapabilmek adına çeşitli amaçlar için bilgisayar yazılım destekli ve çizim yapmaya yarayan bir programdır.

 

Tasarımcılar İçin Otoket’in Önemi

 

En başta mimarlar ve mühendisler olmak üzere tasarım işi ile uğraşan veya da ilgilenen herkes için olmazsa olmazlardan birisi de otoket program bilgisi ve bu programı yetkin bir şekilde kullanabilmektir. Bu doğrultuda integral kalite firması olarak ilgililere, kurumlara ve yahut da ihtiyaç duyan herkese otoket kursu eğitimi sağlayarak hizmet vermekteyiz.

 

Otoket nedir?

 

Bu programı bilmek ve yetkin bir şekilde kullanabilmek, özellikle mimarlar olmak üzere tüm tasarımcılar için tasarımlarını sanal ortamda canlandırabilmeleri adına çok büyük önem arz etmektedir.

 

Çünkü tasarımcılar bu program aracılığı ile bilgisayarda iki veya üç boyutlu tasarımlar yapabilirler veya da önceden yapmış oldukları tasarımları kolay bir şekilde otoket programı üzerinden düzenleyebilir ve kaydedebilirler.

 

Bunun için başta tasarım işi ile ilgilenenler olmak üzere bu programı kullanabilmeyi öğrenmek isteyen tüm müşterilerimize integral kalite firması olarak; otoket kursu eğitimleri ile programı yetkin bir şekilde ve kolaylıkla nasıl kullanabileceklerini anlatarak hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda otoket programını kullanabilmek bilgi, beceri ve yetkinlik ister bu nedenle de bu işi öğrenmek isteyenlerin bu programı yetkin bir şekilde kullanabilmeleri için otoket kursu eğitimi almaları kaçınılmazdır.