SAP Programı Kursu

SAP eğitim kursumuz ve sertifika programlarımız ile geliştiricilerden pazarlamacılara kadar son kullanıcıların gücüne ekstra güç katın. Kapsamlı ve düzenli bir eğitim planı oluşturun, canlı, mobil ya da online kurslar arasından seçiminizi yapın ve kuruluşunuzda var olan teknoloji yetkinliğini en üst seviyelere taşıyın.

 

İleri Düzey Bilgi İçin Sap Eğitim Programı

 

SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP Success Factors, SAP Business Objects ve daha birçoğu yazılım eğitimimiz kapsamındadır, sap programı kursu programını aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz.

 

Sap Danışmanları Yetiştirme Ve Eğitim Programı

 

Uygulamalı eğitim farkı ile firmaların dışa olan bağımlılığını azaltmak, sektöre iyi eğitim almış ve yetişmiş insan gücünü kazandırma hedefleri bulunan integral kalite olarak sap programı kursu, eğitim serisini hazırladık. İyi eğitim almış profesyonel ekip için sap programı kursu en akılcı yoldur.

 

Eğitim

 

* Seviyeye göre tasarlanmış eğitim
* Yalnızca senior Seviyedeki Danışmanlarımız tarafından verilen eğitim
* Verimlilik odaklı eğitim
* Quizler ile ölçümlenebilir eğitim
* Uygulamalı Pratiğe Yönelik eğitim
* Kolay anlaşılabilir, yalın anlatım
* Katılımcı Sertifikalı eğitim
* İsteğe bağlı grup şeklinde eğitim
* Online eğitim programı

 

Sap Nedir

 

SAP, 1972’de beş eski IBM çalışanı gençler tarafından System analyse und Programmentwicklung adı ile Almanya’nın Mannheim şehrinde kurulmuştur. 120’den fazla ülkede aktif bir şekilde olan SAP, şirket yazılım aplikasyonlarını türlü büyüklükteki firmalara sunmaktadır. Firmanın en çok bilinen ürünleri SAP ERP ve SAP Business Objects yazılımıdır. Fabrikaların ve büyük çaptaki işletmelerin Satın alma Departmanlarının kullandığı modül SAP Materyal Management yani malzeme yönetimidir.