Teknik Eğitim

Profesyonel şirket ve kalite danışmanlığı veren İntegral Kalite olarak, dijital dünyada ve reel ticaretin gerçekleştirildiği her alanda eğitim destekleri sunuyoruz. Kurum ve kuruluşlar, kamu kurumları, özel şirketler ve kişilere yahut iş yaşantısında yeni bir meslek edinmek isteyen her birey temel- teknik eğitim programlarımızdan yararlanabilir.

 

Kalite Kontrolünde Teknik eğitim Çeşitleri Nelerdir?

 

Teknik eğitim programları içerisinde; istatistiksel proses kontrol eğitimi, dokümantasyon, hedef-süreç eğitim programı, proses eğitimleri etkileşimleri ve iyileştirme teknikleri eğitimi bulunmaktadır.

 

İstatiksel Proses Kontrol Eğitimi Nedir?

 

Yönetici, kalite kontrol uzmanları, teknik bölüm personelleri ve yeni ürün alma yetkisi bulunan kişilere verilen eğitim metodudur. İstatistiksel proses kontrol eğitiminin temel amacı; istatistiksel kavramlarının temelinin öğretilmesidir. Parametreler, histogram, dağılım ve proses değişkenliklerini öğretmek üzeredir. Veri, ölçüm kontrolünün artırılması ile proses istatistiksel kontrol yönetimi eğitimi sağlamaktır. Modernize edilmiş proses teknik eğitim sistemlerini kontrol ederek, proses değişikliklerini azaltmak için oluşturulan etkili bir eğitim yöntemidir.

 

Dokümantasyon- Hedef- Süreç Eğitimi Kimlere Verilir?

 

ISO 9000 kalite yönetim sistemi bulunan, kurulan şirket ve personellerine sunulan eğitim çeşididir. dokümantasyon yapan kuruluş personelleri bu eğitimden faydalanabilirler. Kalite yönetim sistemi kurmak, denetlemek ve yönetmek bölümlerinde çalışan personeller bu eğitimi alabilirler.

 

Proses Etkileşim ve İyileştirme Teknikleri Eğitimi Ne Kazandırır?

 

TS ISO 9001 Kalite Yönetim kuralları esas alınarak sunulan teknik eğitim programında proses yönetim ve etkileşimleri sistemi öğretilir. Analiz yapabilme, yönetim ve hedef iyileştirme becerisi kazandırılır.