Ankara Patent Firmaları

 

Fikirsel bir buluşun patentlenebilmesi için; yeni olması, tekniğin bilinen durumunun aşılması ve sanayiye uygulanabilir şekilde olması gerekmektedir. Bu buluşlar üç farklı patent sistemiyle korunabilir. Bunlar: incelemeli patent sistemi, incelemesiz patent sistemi ve faydalı modeldir.

 

 

İhtiyaç duyduğunuz patent alımını Ankara patent firmaları sayesinde hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Uygun fiyata hizmet veren Ankara patent firmaları tercih sebebidir. Bu anlayışla çalışmalarını sürdüren firmamız, patent konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Uzman bir ekiple çalışan firmamız, bu konudaki çalışmalarını titizlikle sürdürür.

 

 

Marka Patent Koruma

 

Markalarını tescil ettiren firmalara marka patent koruma hizmeti veren Ankara patent firmaları marka bültenleri takip ettirerek, aynı veya benzer olanları tespit ederek itirazda bulunma hakkına sahiptir. Yaptığı çalışmalarla Ankara patent firmaları marka patent koruma hizmetini güvenle vermektedir. Marka sahipleri belirli aralıklarla bu işlemleri yapmakta zorlanabildiğinden bu işi, uzman firmalara bırakmalıdır.

 

Patent Belgesi Alma

 

Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılacak başvuru neticesinde Ankara patent firmaları patent belgesi almak için çalışmalar sürdürmektedir. Bu çalışmalara destek veren ve bu alanda hizmet veren firmamız müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Patent konusunda kaliteli hizmet için firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden, hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.