Antalya Marka Tescil

Bir şirketin kuruluşu, ürettiği ürünler ve yaptığı hizmetler, oldukça önemlidir. Ciddi anlamda, söz sahibi olan Antalya marka tescil firmalar, her zaman satış ve kar oranlarında, en önde olurlar.

 

Tutulan markalar, her zaman çok kazandırır. Bu nedenle, bu firmaların veya markaları taklit edenler ortaya çıkabilir. Bu kötü durumlarla karşılaşmamak için, on yıl geçerli olan Antalya marka tescil işlemlerini, Türk Patent Enstitüsü’ne başvurarak gerçekleştirmeliyiz.

 

Kolay ve Etkili Çözüm

 

Başvuru formunda, en önemli kısımlardan biri, markalaşacak olan isimdir. Bu isim doğru yazılmalıdır ve Türkçe kurallarına göre yazılmalıdır. Markalaşacağı için, Antalya marka tescil işlemlerinde, yanlış yazıldığı zaman, yanlış yazılmış bir şekilde tescillenebilir. Şirketinizde söz sahibi olanların tam kimlik bilgileri de, son derece önemlidir. Bu bilgiler, Antalya marka tescil başvuru işlemlerinde, tam olarak yazılmalıdır. Tescil işlemleri için, ön kayıt ve asıl kayıt esnasında ücret yatırılmaktadır.

 

Marka Tescil Hizmetleri Pratik Çözüm Sunuyor

 

Tescil işlemlerinde, Antalya marka tescil firmaları, daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır. Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan bu başvurularda, tek yetkili bu kurumdur. On yıl boyunca, isim hakkı aldığınız ismi, rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsim tescil işlemlerinde, tercih ettiğiniz ismin nitelikleri de önemlidir.