İsim Patent

sim patent sorgulama hizmetleri sunan vekil firmalar; Türk Patent Enstitü tarafından daha önce tescil edildiği tespit edilen isimleri sizler için belirliyor, yeni isim tescillemede sizlere yardımcı oluyor.

 

Buluş sahibine devlet tarafından verilen patent, hem markayı hem de buluş sahibinin haklarını koruduğundan oldukça önemli bir kavramdır. Alınan patentle buluş sahibinin izni olmaksızın herhangi bir şekilde bu buluş kullanılamamaktadır. Türkiye’de de Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından yürütülen patent işlemleri hak sahibine hukuki haklar kazandırmaktadır. Marka tescili başvurusu yapmadan önce daha önce markanın tescillenip tescillenmediğinin tespiti için kullanılan marka tescil sorgulama işlemleri ( isim patent sorgulama olarak da bilinir) çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Üretmiş olduğunuz ürünler veya verdiğiniz hizmetler üzerinde bir marka, isim tescilinin bulunup bulunmadığının tespiti için önemli olan isim patent sorgulama işlemleri, tescil başvurusu öncesi tescil süresini kısaltmaktadır. Bu isim patent sorgulama işlemleri deneyimli ve profesyonel hizmet veren vekil firmalarla yapıldığı zaman oldukça faydalı olabilmektedir. Çünkü yeterli araştırma yapılmadan, doğru sınıf belirlenmeden yapılan patent başvuruları boşa vakit kaybetmenize sebep olacaktır. İÜstelik bu işlemleri çok kolay ve hızlı yapıyor. İsim patent alma öncesi önemli olan bu süreç, sizleri hem maddi hem de zaman açısından fayda sağlayacaktır.

 

İsim Patent Hizmetleri

 

İsim tescil işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz isim patent hizmetleri ile rahatlıkla isim patenti alabilirsiniz. İsim patent başvuru öncesi ve sonrası her türlü desteği sağlayan firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz de isim patenti almak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz.