İzmir Marka Tescil

Tescil edilmemiş bir marka yasal olarak marka sahibine ait değildir. İzmir marka tescil profesyonel ekibi ile markanızın tescil işlemlerini yapmakta olup markanızın sadece size ait olmasını sağlıyor. Markanızı İzmir marka tescil firmamıza tescil ettirebilir, firmanızın aynası olan markanızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Marka bir mal veya hizmeti diğerlerinden ayıran ve kendine has karakteristik özellikleri ile orijinal olan bir görsel ifade şeklidir. Türkiye’de 1995’te 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile başlamış olup o günden beri markalar tescil edilmektedir.

 

Markanız bizimle güvence altında

 

İlk yapacağınız şey hemen İzmir marka tescil web sitemize girerek başvuru yapmaktır. Böylece hak sahibi olarak hiçbir mağduriyet yaşamayacak, başkalarının sizin markanızı kullanmalarının önüne geçeceksiniz. Markanızı dünya çapında koruyan İzmir marka tescil başvuru sürecinden hukuki sürece kadar tüm aşamaları sizler adına takip etmektedir. Maddi manevi olarak yıpranmamak ve markanızı güvence altına alarak firmanızı daha iyi yerlere taşımak için hemen İzmir marka tescil firmamızla irtibata geçin.