İzmir Patent Tescil

Marka yaratmak, marka bilinirliğini sağlamak ve marka ticari menfaatlerini sağlamak için Türk Patent Enstitüsü tarafından patent tescili sağlanmaktadır. Başvuru dilekçeleri ile marka başvurusu kabul eden Enstitü, izmir patent tescil sorgulama ve başvuru işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız, icat ve buluşlarınızı, imalatını gerçekleştirdiğiniz üretimlerinizi izmir patent tescil desteği ile korumaya almaktadır. Marka tescil sorgulaması yaparak, henüz kullanılmamış markalarla ticari piyasalarda faaliyet göstermenizi sağlıyor, marka haklarınızı koruyarak izmir patent tescil başvuru, logo, marka danışmanlığı, marka olacak isimler ve tüm marka tescil evrakları temininde yardımcı oluyoruz.

 

Patent Kullanım Süresi Ne Kadardır?

 

Türk kanunları beyanname ve esaslarına göre 7 yıllık incelemesiz marka patent süresi ve 20 yıllık incelemeli patent süresi verilmektedir. Başvuru, danışmanlık ve patent tescil süreçlerinde, formalitelerden kurtularak, hızlı işlemlerden faydalanmanızı sağlıyor, profesyonel ekibimizle izmir patent tescil başvuru işlerinizi hızlı ve uzun süreli kullanım haklarıyla almanızı sağlıyoruz. Marka patentinizi aldıktan sonra da marka takibinizi yaparak, farklı firma, kurum ya da kuruluşların markanızı kullanması veya markanızdan ticari edinim sağlamalarını önlüyoruz. Belge temini ve kalıcı marka danışmanlığı hizmetleri ile izmir patent tescil konusunda kaliteli hizmet sunarak, marka haklılıklarınızı gözetiyor, ticari kazanımlarınızı sağlamanız için destek oluyoruz.