Konya Marka Tescil

 

Türk Patent Kurumu tarafından patenti onaylanmamış bir ürün kullanıyorsanız bunu başkalarının kullanmasını engellemeniz imkansızdır. Bunun için yapmanız gereken şey Konya marka tescil yaptırmak olmalıdır.

 

Bu dikkat isteyen hassas bir süreç olduğu için de profesyonel bir yardım almanız sizin faydanıza olacak ve markanızın de en kısa zamanda Konya marka tescil edilmesini sağlayacaktır.

Başvuru Öncesi Sorgulama Yapılmalıdır

Marka tescili yaptırmadan önce markanızın veri tabanında sorgulanması ve benzer bir markanın bulunmaması Konya marka tescil işleminizin onaylanmasını kesin bir hale getirecektir. Bunu bizler firma olarak özel geliştirdiğimiz program ile yapıyor ve sizlerin Konya marka tescil anlamında hiçbir sıkıntı yaşamamanız için hizmet veriyoruz.

Danışmanlık Hizmeti de Veriyoruz

Başvuru yapmayı düşünüyor ama bu konuda bir bilginiz yoksa Konya marka tescil olarak biz sizlere bu konuda yardımcı oluyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizler adına bütün belgeleri hazırlıyor ve süreci adım adım takip ederek en hızlı bir şekilde sonuçlanmasını ve markanızın sizin adınıza tescil edilerek diğer firmalar tarafından taklit edilmesini önlüyoruz.