Konya Patent Firmaları

Patent alımı, buluşun tüm haklarının, buluş sahibine verilmesine, ticari faaliyetlerinin buluş sahibi tarafından yürütülmesine ve hukuki haklılıkların sağlanmasını sağlamakta, konya patent firmaları hizmeti ile buluşunuz için tam koruma sağlamaya danışmanlık ediyoruz.

 

Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen marka tescil belgesi ve patent belgesi başvuru ve alımları için profesyonel hizmet sunan firmamız, konya patent firmaları arasında en hızlı çözüm sunan firma konumundadır. Sistemimiz üzerinden marka tescile dair tüm konularda bilgi alabilir, marka sorgulaması ve başvurusu yapabilir, tescilli marka ve patentli buluşlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunan firmamız konya patent firmaları arasında, buluşlarınızın koruma altına alınması konusunda uzman destek sağlamaktadır.

 

Patent Belgesi Kimlere Verilir?

 

Bir buluş, düşünce ve yaratıcı fikir, fikir ürünü, benzerlerinden farklı özelliklere sahip olan, benzerlerine yeni unsurlar katan buluşlara ve bu buluşu gerçekleştiren buluş sahiplerine, konya patent firmaları hizmeti dahilinde başvuru sonucu, patent belgesi verilmektedir. Türk Patent Enstitüsü başvuru dilekçesi ile başlayan patent süreci, gerekli evrakların sunumu ile konya patent firmaları hizmeti sonucunda alınmaktadır. Patent belgesi, buluş sahibinin tüm haklarını korumaktadır.