Manisa Marka Tescil

Marka tescil danışmanlığı ve patent alım danışmanlığında, şirket ve kurumunuza yasal kimlik kazandıran firmamız, manisa marka tescil başvurularında hizmet sunmaktadır.

 

Marka ve buluşlarınızın tüm yasal haklarını elinize almanız, ticari ve e-ticari faaliyetlerinizi hem Türkiye’de hem de Dünya çapında gerçekleştirmeniz için manisa marka tescil sorgulama ve marka tescil başvurularını sizin için gerçekleştiriyoruz. sistem üzerinden randevu alabilir, marka tescil sorgulaması yapabilir, markalar listesine bakabilir ve manisa marka tescil için gerekli evraklara ulaşabilirsiniz.

 

Yurt Dışında Marka Tescil Alımı Nasıl Yapılır?

 

Türkiye’de Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen manisa marka tescil belgesi, küresel anlamda da Madrid Protokolü çerçevesinde alınır. Ülkemizin de taraf olduğu Akit Tarafları ile Paris Sözleşmesine uygunluk içeren manisa marka tescil alımı başvuru dilekçe ve başvuru evrakları hazırlanarak, yurt dışında da markanızı temsil etmeniz için hazırlanır. Yurt dışı marka tescil alımlarında ön görülen süre 10- 18 aydır. Fakat başvuru gerçekleştirdiğiniz anda, markanız hakları korumaya alınır ve tüm hukuki hakları garanti edilir. Süreç sonunda markanıza itiraz gelmemiş se yurt dışı marka tesciliniz alınmış olur. İtiraz gelmemesi ve kabul olması için firmamız, tüm gerekli belgeleri temin ederek, tüm prosedürleri yerine getirmektedir.