Marka İstanbul

Uzman marka istanbul elemanı vekillerin yaptığı araştırmadan sonra, marka adı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmazsa, tescil için gerekli belgelerin hazırlanması işlemine geçilir.

 

Marka, bir ürünün diğer ürünlerden ayırt edilmesini sağlayan özelliklerinin genel adıdır. Markanın resmi olarak alınabilmesi için gereken marka tescil işlemlerinde marka istanbul olarak işlemlerin başından sonuna kadar yardımcı olmaktayız. Ürünün tescil işlemlerinin bilen biri tarafından yapılması başvuru işlemlerinin kısa sürede bitmesi açısından önemlidir. Bu nedenle uzman ekibimizle marka istanbul firması olarak sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan her türlü işlemi sizin adınıza yürütüyoruz.

 

Marka tescil işlemlerine başlamadan önce marka istanbul uzman ve vekalet verilen vekilleri, tescil ettirilmek istenen markanın daha önce tescil işlemlerine tabii olup olmadığına, başka biri tarafından markanın alınıp alınmadığına bakar.

 

MARKA TESCİLİ NASIL YAPILIR?

 

Marka tescili marka istanbul tarafından yapılan araştırmadan sonra, tescil işlemi için gereken belgeler vekaletinizin verildiği vekil tarafından eksiksiz olarak hazırlanır. Hazırlanan evraklar tescil sahibine gösterilip imzalatılarak onay alındıktan sonra Türk Patent Enstitüsü aracılığıyla başvuru işlemi gerçekleştirilir.