Marka Nasıl Tescil Edilir

Ürün, marka, ticari kimlik, buluşlar ve sanat eserleri gibi tüm haklılıkları ve yetkileri korumaya, eser sahibine, marka sahibine ve buluş sahibine haklılık sağlayan, tüm hukuki haklılıklarda üstünlük ve menfaatlerinizi sağlayan marka nasıl tescil edilir konusu, firmamız tarafından danışmanlık hizmetleri dahilinde sunulmaktadır.

 

Marka koruma programları ve tescil danışmanlıklarında profesyonel destek sağlayan firmamız, marka nasıl tescil edilir konu başlıklı makalesinde, gereken adımlar ve gerekli evrakları sunmaktadır. Sistemimiz üzerinden marka tescil başvurusu, marka sorgulaması, marka nasıl tescil edilir sorusu ve tüm tescil fiyatlarını öğrenebilir, online danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak markanızı korumaya alabilirsiniz.

 

Marka Tescil Sorgulaması Nasıl Yapılır?

 

Patent belgesi ve marka tescili belgesi almak için yapacağınız başvurudan önce, markanın tescillenmiş olup olmadığına firmamız aracılığı ile kontrol sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden verilen sekmelerde marka nasıl tescil edilir makalesini okuyarak, sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Markalar listesine, ekibimiz tarafından hazırlanan bölümden ulaşabilir, marka nasıl tescil edilir işlemleri için ad- soy ad- marka adı ve telefon numaranızı sekmelere girerek, marka sorgulama işlemini gerçekleştirebilir, tescil fiyatlarını öğrenebilirsiniz.