Marka Patent İzmir

 

Ankara, İstanbul ve marka patent izmir başvurusu için; sistem üzerindeki sekmelerden isim- soy isim- marka adı ve telefon numaranızı ibraz ederek, marka patent izmir sorgulaması yapabilirsiniz.

 

Marka tescili ve patent süreçleri dilekçe ile başvuru ardından hemen başlamaktadır. Ülkemizde Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen patent ve marka tescil belgeleri, yurt dışında da Madrid Protokolü dahilinde kapsama alınmaktadır. Firmamız web sayfası üzerinden marka patent izmir listelerine, marka tescil sorgulama, marka isimler, markalar listesi, marka tescil fiyatları, gerekli belgeler ve başvuru dilekçesi örneklerine erişim sağlayabilirsiniz.

 

Profesyonel marka kimlik hizmetleri sunan deneyimli kadromuz ile, hukuki haklılıklarınızı koruyor, marka patentinizi sağlayarak, ticari faaliyetlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

 

Marka Tescil Çeşitleri Nelerdir?

TPE tarafından verilen marka tescil belgeleri, incelemeli ve incelemesiz olarak çeşitlenmektedir. Marka başvurusu ile incelemeli marka patent izmir kısa süreli olarak 7 senelik tescil hakkı tanımaktadır. İncelemeli marka tescil işlemlerinde ise marka tescili 20 senelik koruma ve ticari haklılık sağlamaktadır. Yasal prosedürleri ve gerekli evrakları temin ederek en kısa yoldan marka patent izmir başvurunuzu gerçekleştiriyor, marka tescil işlemlerinizi hızlandırıyoruz.