Marka Patent Konya

Marka patent Konya ofisi olarak ön araştırmaları yaptıktan sonra alınan vekalet sonucunda yetkilendirilen vekil aracılığı ile işlemlerinizin yapılması için çalışılır. Başvuru için gerekli olan tüm belgeler marka patent Konya vekili tarafından hazırlanır.

 

Yeni bir buluş ve sanayiye uygulanabilen bir buluş, buluşu yapan kişinin korumasına alınması için marka patent Konya ofisi olarak gerekli patent işlemleriniz yapılır. Yapılan patent işlemi sonrasında oluşturulan buluş, diğer kişilerin markanızı kullanarak haksız yere kazanç sağlamaları önlenmiş olur. İşlemlerinize başlanmadan önce marka patent Konya olarak gerekli bütün ön araştırmalar yapılır. Bu araştırmalar ile marka patentinin piyasada araştırılması yapılarak daha önce kullanılıp kullanılmadığı tespit edilerek, kullanılmışsa yeni marka için marka patent Konya olarak yardımcı olmaktayız. Bu işlem patent tescil işlemlerinin hızlı geliştirilmesi için önemlidir.

MARKA PATENTİ NASIL YAPILIR?

Bütün belgeler tamamlandıktan sonra patent tescili yaptırmak isteyen firmaya bu bilgiler sunulur ve firmanın da onayı alınarak Türk Patent Enstitüsü aracılığı ile online başvuru veya bizzat başvuru ile başvuru işlemi yapılır.