Marka Patenti Nasıl Alınır

 

En çok merak edilen sorular arasında marka patenti nasıl alınır yer almaktadır. Firmamız bünyesinde yapacak olduğunuz marka patent başvuruları alanında uzman olan ekibimiz tarafından denetlenerek ivedi bir şekilde yapılmaktadır.

 

İşletmelerin ürünlerini yada hizmetlerini müşteri ile buluşturmaları için mutlaka bir markalarının olması gerekmektedir. Marka patenti nasıl alınır bilinmesi gerekmektedir. Bu marka sadece kendilerine has ve özel olmalıdır. Müşterilerin ürünleri tanıması ve diğer ürünlerden ayırabilmesi için çok etkili olmaktadır. Marka seçiminin çok önemli olması nedeni ile marka patentinin alınması ve alınma işlemlerinden önce sıkı bir piyasa araştırması yapılması gerekmektedir.

Peki marka patenti nasıl alınır ? Akılda kalıcı ve çok anlaşılır bir marka tercih edilmesi gerekmektedir. Marka patenti nasıl alınır ? Faaliyetlerinizde bir adım önde olmak için en hızlı şekilde marka patentinizi almak için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Marka araştırması neticesinde tescil verilip verilmeyeceği konusunda tespit işlemleri yapılmaktadır.

MARKA PATENT BAŞVURUSU İÇİN ÇOK BEKLEMEYİN

Tescil edilebilir durumda olan markalar yayın aşamasına geldikten sonra Resmi Marka bülteninde yayınlanmaktadır. Türk Patent Enstitüsüne yapılacak olan online başvurular yada doğrudan başvurular konusunda firmamız gerekli olan hizmeti vermektedir. Taşınmaz bir mülk niteliğinde olan markanızı nesilden nesile aktarabilirsiniz. Marka patenti nasıl alınır sorusunun cevabı böylece ortaya çıkmaktadır.