Marka Tescil Adana

 

TPE yani Türk Patent Kurumu tarafından marka tescil adana verilmektedir. Bu tescilin yapılabilmesi için tescilini istediğiniz markanın mutlaka diğer markalardan bariz olarak ayırt edilebiliyor olması şarttır.

 

Markanızı Tescil Ettirmek İçin Profesyonel Yardım Almalısınız

Marka bir ürün ya da hizmetin diğer ürün ve hizmetlerden ayrılmasını sağlayan her türlü işarete verilen genel addır. Bu işaretin firma adına tescil edilmesi işlemine de marka tescil denilmektedir. Bu marka tescil adana işlemlerini firmalar kendileri yapabilseler de bu tescil işleminin uzun sürmesine neden olabilmektedir. Ayrıca olabilecek hatalar nedeniyle de marka tescil adana işleminin onay alamamasına neden olabilmektedir.

Bu uzun ve zor süreçte sizlere yardımcı olmak ve markanızın öncelikle veri tabanında benzerleri olup olmadığını araştırmak için bizler profesyonel hizmet vermekteyiz.

 

Online Başvuru Avantajlı

Firma olarak marka tescil adana için tüm belgelerinizi hazırladıktan sonra başvuru işlemini online olarak yapmakta ve böylece işlemlerin hızlanmasını sağlamaktayız. Sürecin her aşamasını dikkatle takip etmekte ve ayrıca marka tescil adana yaptırmış olduğunuz markanızın korunmasında da yanınızda yer almaktayız.