Marka Tescil Ankara

Markanın telif hakları ve tüm hukuki haklarını tam yetki ile kullanmak, başkalarının kullanımında hukuki üstünlük sağlamak için, marka tescil ankara firması olarak, tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 

Sistemimizde bulunan marka tescil sorgulamasını ad- soyad, marka adı ve telefon numarası ile sorgulayabilir, istediğiniz markanın tescili için başvuru yapabilirsiniz.

 

Tescil Hizmetleri Nelerdir?

 

Hizmetlerimiz arasında marka danışmanlığı, marka tescil ankara başvuru ve alımı, marka haklarını koruma, patent alımı, isim veya adres değişikliği, uluslar arası tescil alımı gibi konular bulunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlayarak marka tescil ankara firması olarak, başvuru dilekçesini ve gerekli evrakları hazırlayarak, markanızı korumaya alıyoruz.

 

Marka Tescili Nasıl Alınır?

 

Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen marka tescil ankara belgesi için öncelikle başvuru dilekçesi gereklidir. Marka tescillerinde başvuru dilekçesi yanında marka veya ürün tanıtım evrakları, görsel eklentiler, kişisel yahut kurumsal bilgi içerek evrakların temini sağlanır. Marka tescil başvurusunu Türk Patent Enstitüsü’ne yaptığınız tarih ve saat itibariyle marka tescil ankara hakları korunmaya alınmış olur. Resmi gazetede yayınlanması ve itiraz gelmediği takdirde marka tesciliniz kabul edilmiş olur.