Marka Tescil Belgesi Nasıl Alınır

Firmamız sektörel tecrübesi ve aktif tescil çalışmaları ile marka tescil belgesi nasıl alınır konusunda hem danışmanlık hem de tescil belgesi alım hizmetleri gerçekleştirmektedir.

 

Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen patent, tescil belgeleri temini gerçekleştirerek, markanızın tüm hukuki ve yasal haklarını korumaya alıyoruz. Ticari menfaatlerinizi gözeterek, marka tescil belgesi nasıl alınır konu başlıklı bölümümüzde tüm aşamaları anlatarak destek sağlıyoruz. Buluşunu yaptığınız, üretimini sizin gerçekleştirdiğiniz ürünlerin, firma isimlerinizin marka olarak, tüm haklarını sizin için alıyor, marka tescil belgesi nasıl alınır sorgulaması yaparak, markalar listesini yayınlıyoruz.

 

Uluslar Arası Marka Tescil Belgesi Nasıl Alınır?

 

Dünya çapında ticari faaliyet göstermek ve uluslar arası marka tescili edinmek için Paris Sözleşmesinde yer alan ve Madrid Protolü’ ne taraf olan ülkelerde ikamet eden kişiler olması gereklidir. Türkiye, Madrid Protokolü’ ne taraf olduğu için, marka tescil belgesi nasıl alınır konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Akit Taraflar olarak adlandırılan, taraf ülke vatandaşları uluslar arası marka tescil belgesi nasıl alınır evraklarını tamamladığı takdirde marka tescil başvuru dilekçesi kabul edilir.