Marka Tescil Firmaları

Deneyimli ekip ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan marka tescil firmaları en doğru bilgiler ile müşterilerin rekabet ortamında bir adım daha önde olmasını sağlamaktadır.

 

İşletmelerin mal ya da hizmetlerin diğer ürünlerden ayrılmasına imkan tanıyan işaretlere marka adı verilmektedir. Bu işaretin yasal yollar ile korunmasına ise marka tescili denilir. Firmalara bir çok önemli avantaj sağlayan marka tescili, Türk Patent Enstitüsü’ne başvuruda bulunularak yapılmaktadır. Marka tescili sayesinde kötü niyetli firmaların sizin adınızı kullanarak kazanç sağlanmasının önüne geçilmektedir. Marka tescil başvurusunun doğru yapılması, sürecin daha hızlı sonuçlanmasını sağlamaktadır.

 

Marka Tescil Firmaları

 

En ileri teknolojileri kullanarak hizmet sunan marka tescil firmaları sınai mülkiyet hakları ile ilgili firmaları detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Yalnızca tescil sürecinde değil, sonrasında da takip ettiği tüm gelişmeler ile müşterilerini bilgilendiren marka tescil firmaları yapmış olduğu faydalı analizler ile de gerekli verileri sunabilmektedir. Başarılı bir altyapıya sahip olan marka tescil firmaları kullandığı başarılı uygulamalar ile gerekli tüm takipleri eş zamanlı olarak gerçekleştirmektedir.