Marka Tescil İşlemleri Nasıl Yapılır

 

Marka tescil başvurusu için gerekli ilk evrak başvuru dilekçesidir. Türk Patent Enstitüsü’ne dilekçe ile marka tescil işlemleri nasıl yapılır başvuru yapılmaktadır. Nüshalar halinde ürün veya marka tanıtım projesi, kullanım kılavuzu ya da marka tanıtım kullanım bilgileri açık tanımı ile fotoğraf, resim, logo gibi görsel eklentiler eklenir.

 

Markanızı buluyor, kurumsal kimlik kazandırıyor, markanızın tüm haklarınızı kullanmanız için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de marka tescil işlemleri nasıl yapılır konu başlığında açıklanan gerekli evrakların teminini gerçekleştiriyoruz. Marka sorgulaması ve markalar listesine sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dünya standartlarında marka tescil işlemleri nasıl yapılır, uluslar arası marka tescili nasıl alınır, danışmanlık ve servis hizmetlerini sunarak, ticari menfaatlerinizi koruma altına alıyoruz. Patent alımı, marka tescil işlemleri nasıl yapılır, marka sorgulaması, adres değişikliği, isim değişikliği, ortaklık ve birleşme tescilleri gibi marka tesciline dair her alanda uzman destek sağlıyoruz.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar

Türk Standartları Enstitüsü’ne uygunluk içeren ürünler, marka tescil işlemleri nasıl yapılır sorgulaması ve marka tescil evrakları ile tamamlanarak sunulur. 3 aylık resmi gazete ilanının ardından, marka tescili alınmış olur.