Marka Tescil İzmir

Firmamız tüm marka tescil izmir işlemleri ve başvurularında hizmet sunmaktadır. Yerel, ulusal ve Dünya çapında marka tescil izmir sorgulaması yaparak, markalar listesi ve gerekli evraklar listesini sunmaktadır.

 

Kişisel yahut kurumsal kimlik kazandıran marka, hukuki haklılıkları elinizde tutmanızı sağlamaktadır. Benzeri olmayan ya da benzerlerinden ayırt edici özelliklere sahip olan markanızın haklarını korumaya alma işlemlerine marka tescili denir. Sistemimiz üzerinden marka olabilecek isimleri bulabilir, marka danışmanlığı alabilir, tüm marka tescil ve patent başvurularınızı marka tescil izmir olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru süreci, başvuru dilekçesi ile başlatılmış olur.

 

Marka Tescil Kullanım Süresi Ne Kadardır?

 

Firmamız markanızın tüm hukuki haklılıkları korumak ve ticari üstünlük sağlamanız için hizmet sunmaktadır. Marka tescilinde iki çeşit uygulama sunulmaktadır. İncelemeli marka tescili kullanım süresi 7 sene olmakla birlikte marka tescil izmir işlemleri kolay gerçekleştirilmektedir. İncelemeli marka tescil kullanım süresi ile daha uzun, 20 senelik kullanım hakkı sağlamaktadır. İşlem ve prosedürleri biraz daha uzun sürse de, marka tescil izmir tüm haklarını korumak ve ticari gelir elde etmek için gereklidir.