Marka Tescil Nasıl Alınır

 

Ulusal ve Global anlamda marka tescili almak, ticari ve hukuki haklarınızı korumak için, marka tescili ve patent tescil belgesi almanız gereklidir. Firmamız tüzel kişiler ve kurumsal şirketlere yönelik sunduğu marka tescil nasıl alınır programları ile, markalara dair her alanda aktif hizmet sağlamaktadır.

 

Marka sorgulaması, marka tescil başvurusundan önce yapılması gerekenlerdendir. Markalar listesi ve marka tescil sorgulama sekmeleri sistemimiz üzerinde bulunmaktadır. Ürün ve tanıtımınız için marka tescil nasıl alınır sorgulama ve başvurusunu, danışmanlık hizmetlerimiz dahilinde sizin için gerçekleştiriyoruz. Daha öce kullanılmamış markalar, tescil edilmemiş markalar listesine bakarak, marka tescil nasıl alınır başlıklı evrak listemizden faydalanabilirsiniz. Hukuki prosedür ve yasal düzenlemeleri etkin, itiraz edilmeyecek şekilde ve hızlı yoldan gerçekleştiriyoruz. Size sadece markanızın tüm haklarını kullanmak ve ticari başarı elde etmek kalıyor.

 

Marka Tescil Başvurusu Nereye Yapılır?

Sistemimiz üzerinden tek tıkla ve online olarak marka tescil başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye’ de marka tescil nasıl alınır konusunda Türk Patent Enstitüsü hizmet sağlamaktadır. Yurt dışında patent almak için bulunduğunuz ülke resmi otoritesi başvurusu yapılmaktadır. Marka tescil alımlarında, tek dilekçe ile Madrid Protokolü’ ne başvuru yaparak, uluslar arası marka tescil nasıl alınır hakkında detaylı açıklamaları öğrenmiş olursunuz. Ülkemizin taraf olduğu Madrid Protokolü başvurusunu sizler için yaparak, yurt dışı marka tescil işlemlerinizi tamamlıyoruz.