Marka Tescil Yenileme Nasıl Yapılır

 

Bir kez markamı tescil ettirdim ve bu sonsuza kadar sürecek diye düşünmemelisiniz. Bu belli bir süreyi kapsamak da ve süre bitiminden önce markanın yeniden tescil edilmesi için başvuru yapılmalıdır.

 

Bu yani marka tescil yenileme nasıl yapılır diye sorulduğunda süre bitmeden altı ay önce ve marka tescil süresinin bitiminden altı ay sonraya kadar yapılabilir.

Marka Tescil Yenileme İçin Ne Gereklidir?

 

Bunun için yani marka tescil yenileme nasıl yapılır sorusunun cevabı için öncelikle bir harç yatırılması gerekmektedir. Sonrasında da marka tescil yenileme nasıl yapılır diye sorduğunuzda öğreneceğiniz gibi bir yenileme isteği dilekçesi verilmelidir. Bu işlemde tıpkı ilk olarak tescil alındığında olduğu gibi hassas bir şekilde takip edilmesi gereken bir süreçtir.

Markanızın Tescili Silinmesin

 

Belirtilen süre içinde başvuru yapılmaması halinde marka tescili silineceği için marka tescil yenileme nasıl yapılır anlamında firmamız size tecrübesi ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Sizin marka tescil yenileme nasıl yapılır diye uzun uzun araştırmanıza gerek yok bunu biz sizin için hatasız bir şekilde yapıyor ve markanızın tescil işlemini yeniliyoruz.