Marka Tescili Antalya

 

Bu uzun bir süreçtir ve yaklaşık olarak bir yıl sürebilmektedir. Burada önemli olan marka tescil antalya için başvurunun doğru bir şekilde yapılmasıdır. Çünkü marka korunması marka tescil antalya başvurusu yapılır yapılmaz başlar öylece sizin markanızın da taklit edilmesi ya da kullanılması yasak bir hale gelir.

 

Firmanızın diğer firmalardan farkı olması ve ürün ya da hizmetinizin bir marka olarak taklit edilememesi için marka tescil antalya yapılması şarttır. Bu işlemi kısa sürede sonuçlandırmak ve takibinin de dikkatli bir şekilde yapılarak onaylanmasını sağlayacak olan firmamız sizlere marka tescil antalya olarak hizmet vermekte tescil öncesi yapılacak marka araştırmasında ve sonrasında da markanızın korunmasında yanınızda tecrübeli ekibimizle yer almaktayız.

 

Markanız Diğerlerine Benzememeli

 

Marka tescilini yapan TPE bu konuda çok dikkatlidir ve bunun için uzun araştırmalar yaparak birbirine benzeyen markaları tescil etmemektedir. Böyle bir sorun yaşamamanız için firma olarak başvuru öncesi sizin için araştırma yapmakta ve marka tescil antalya sırasında onay almama gibi bir durumla karşılaşmanızı önlemekteyiz.