Marka Tescili Nasıl Alınır

Markanızı firmanızın adına tescil ettirmek ve bunu rakip firmaların kullanamamasını istiyorsanız yapmanız gereken şey TPE onayı almaktır. Bu konuda sizlere uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız marka tescili nasıl alınır sorusunun cevabını vermenin yanında bütün süreci sizin adınıza yürütmektedir.

 

Böylece marka tescili nasıl alınır diye araştırmanıza ve zamanınızı harcamanıza gerek kalmayacaktır.

 

Marka Tescili İçin Beklemeyin

 

Firma olarak size özel olarak tasarladığınız ürünü ya da hizmeti tescil ettirmek istiyorsanız bunun için öncelikle marka tescili nasıl alınır sorusunun cevabını bilmeniz gerekmektedir. Bunu öğrendikten sonra da bunun için ne gibi evraklar gerekli bunun bilinmesi gerekmektedir. Firmamız sizler asına bu marka tescili işlemini yaptırabilmek de ve böylece sizlerin yapılabilecek ufak bir hata sonucu marka tescili nasıl alınır sorusunun cevabını araştırmanıza gerek kalmayacaktır.

 

Marka Tescili Süresiz mi?

 

Hayır markanızı bir kez tescil ettirdiniz mi bu on yıl boyunca bir koruma getirse de bu sürenin sonunda yeni başvuru yapılması gerekmektedir ilk marka tescilinde ve daha sonra ki aşamalarda sizi marka tescili nasıl alınır ya da nasıl yenilenir gibi sorular sormak zorunda bırakmamak için profesyonel hizmet vermekteyiz.