Mersin Marka Tescil

 

Bir firmanın ürettiği mal ya da hizmeti diğerlerinden ayıracak olan özelliğine marka denilmekte ve bu marka tescil edilmesi halinde de diğer firmalar tarafından kullanılamamaktadır.

 

 

Sizin markanız kamuoyu tarafından biliniyor olsa da tescil ettirmemiş iseniz başka bir firma tarafından mersin marka tescil yaptırılabilir. Bu büyük bir sorun oluşturacaktır firmanız için. Bizler mersin marka tescil olarak bu durumda yaşayacağınız mağduriyeti ortadan kaldırmak için tecrübemiz ve uygun fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Markanızın Korunmasını Sağlamaktayız

 

Markanızın tescil edilmesinden sonra bunun taklit edilmemesi için de gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Tecrübeli ekibimiz ile bu konuda mükemmel bir hizmeti mersin marka tescil olarak vermekteyiz.

 

Marka Tescili Nasıl Olur?

 

Markanın tescil edilebilmesi için öncelikle kesinlikle benzersiz olmalıdır. Bu konuda TPE çok hassastır ve bizler de mersin marka tescil olarak onay alınabilmesi için başvuru öncesinde marka araştırması yapmaktayız. Böylece mersin marka tescil için başvurulduğunda onay almaması gibi bir durum da olamayacaktır. Online olarak başvuru yapıyor ve böylece sürecin kısalmasını da sağlıyoruz.