Online Marka Tescil

 

Günümüzde İnternet sayesinde artık birçok işlem Online olarak yapılabilmekte ve bu sayede zamandan büyük ölçüde tasarruf edilebilmektedir.

 

 

Günlük işlerden resmi işlere kadar tüm platformlarda hayatı kolaylaştırmak ve işlemleri hızlandırmak için Online platformlar kullanılmaktadır. Marka tescil işlemlerinde de Online başvuru ve onay süreci devrede olup, zaman kaybetmeden ve hızlı bir şekilde online marka tescil işlemleri yapılabilmektedir.

 

Online marka tescil sayesinde elde edeceğiniz bazı avantajlar şöyledir:

 

– Süreden tasarruf: Online marka tescil işlemleri süreden tasarruf ederek marka tescilini daha hızlı yapmanızı sağlar. Evrakların iletilme sürecinde zaman kaybetmez ve markanızı daha hızlı bir şekilde koruma altına alırsınız.

 

– Her an bilgi sahibi olmak: Online marka tescil işlemleri sayesinde başvuru sürecinden onay sürecine kadar her adımı takip edebilir, marka tescil sürenizle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvuru sırasında gereken evrakların tam listesine her an ulaşarak, eksik evraktan dolayı marka tescilinin gecikmesinin önüne geçer ve zamanında markanızı tescil ettirirsiniz.

 

Online marka tescil işlemleri firmamız üzerinden yapılarak markalarınız güvence altına alınmakta ve hakları korunmaktadır.