Patent Bursa

Uluslararası alanda da geçerliliği olan ve profesyonel firmalarca yapılacak araştırmalar, doğru yapıldığı zaman sizlere önemli avantajlar sağlayacaktır. Patent bursa firmamız sizlere bu konuda da destek vererek, uluslararası alanda kolayca patent almanızı sağlamaktadır.

 

Patent başvuruları için yenilik araştırması yapılması, hem işlemlerin kısa sürmesi hem de başvurunuzun reddedilmemesi için önemli bir aşamadır.

 

Patent Tescilleri Hangi Ülkelerde Geçerlidir?

 

Patent başvuruları geçerliliği açısından 3 yere yapılabilmektedir. Bu yerlere başvuru hususunda deneyimli olan patent bursa firmamız, başvuru sürecinde sizlere destek olmaktadır. Patent başvuruları ve geçerliliği ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 

-Ulusal Patent Başvurusu (TPE): Sadece başvurulan ülkede geçerlidir.

-Avrupa Patent Ofisi (EPO): Ulusal patentin geçerli olduğu ülkeleri de kapsamakla beraber Avrupa ülkeleri için geçerlidir.

-Patent İşbirliği Anlaşması (PCT): Wipo çerçevesinde yürütülmekte olup, PCT anlaşması imzalayan tüm ülkelerde geçerlidir.

 

Bu başvuru yerlerinden olan Patent İşbirliği Anlaşması çerçevesinde; PTC üyesi ülkelere yapılacak patent başvuruları, hem maliyet hem de zaman açısından sizlere avantaj sağlayabilecektir. Patent bursa firmamız, PTC üyesi ülkelere yapılacak başvurularda tek tek araştırma raporu hazırlamadan başvurularınızı hızlı ve kolay şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

 

Doğru Ve Güvenilir Uluslararası Patent Tescil Hizmetleri

 

Ulusal patent başvurunuz sadece daha önceden anlaşma yapılmış ülkelerde geçerli olduğundan, uluslararası alanda da buluşlarınızı korumak için uluslararası patent kurumları önem teşkil etmektedir. Patent bursa firması olarak biz, uzman kadromuzla uluslararası alanda da buluşlarınızın haklarını koruyoruz. Bünyemizde yer alan yabancı dil bilgisine sahip uzman personelle yaptığımız patent başvuruları hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir. Uluslararası deneyimi ile patent alma işlemlerini kolaylaştıran patent bursa firmamızda güvenle işlem yapabilirsiniz. Siz de uluslararası alanda geçerli, kolay ve hızlı şekilde patent almak istiyorsanız, çalışma ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.