Patent Danışmanlık

Türk Patent Enstitüsü’ nden alınan patent ve marka tescil belgeleri, açıklanan resmi harç bedellerine eklenerek belirlenmektedir. Uzman patent danışmanlık hizmetleri, Türk Patent resmi harç bedeli olan 40 TL+ KDV üzerine eklenmektedir.

 

Marka tescil ve patent hizmetleri dahilinde hizmet sunan firmamız, ticari ve hukuki haklılıklarınızı korumaya almak için hizmet sağlamaktadır. Resmi prosedürleri kolaylıkla halletmeniz, ticari faaliyetlerinize hız kazandırmak ve marka tescilinizi gerçekleştirmek için, kaliteli hizmet sağlamaktayız. Türkiye’nin he noktası ve her kişi ve firmasına patent danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Firmamızın hizmetleri arasında; marka tescil sorgulama, marka tescil başvurusu, marka tescil fiyat listesi, patent başvurusu, patent alımı, uluslararası patent danışmanlık hizmetleri, şirket birleşme ve değişiklikler, miras ve veraset tescil işlemleri gibi marka patent danışmanlık alanlarında profesyonel girişimler sağlıyoruz.

 

Patent Alım Ücretleri Ne Kadardır?

 

Rüçhan hakkı, tarifname tercümesi bedeli, lisans işlemleri için kayıt ücretleri gibi eklemeler dahilinde patent danışmanlık ücretleri belirlenmektedir. Avrupa patenti başvurusu için EP başvuru kayıt ücreti ve uluslararası patent almak için PCT belge başvuru ve kayıt ücretleri eklenmektedir.