Patent Faydalı Model

Patent faydalı model ve buluşların değerini artırmak için etkili ve başarılı bir firmaya ihtiyacınız bulunmaktadır. Yanınızda olacak ve sizin için her an her saniye fikir üreterek çözüm odaklı çalışacak firmamız sayesinde haklarınız garanti altına alınacaktır.

 

Patent bir ticari haktır. Rekabet sağlar. Patent faydalı model ve ürünlerin değerlendirilmesinde, tescillenmesinde ve ait olduğu kişi ve ya kişilerin haklarının korunmasında etkili bir belgedir.

 

PATENT ALMA AŞAMALARI

 

Patent faydalı model işlemleri için ekibimiz el birliğiyle çalışırken haklarınızı ihlal edecek durumlar için patent ihlalleri noktasında size yardım edeceklerdir. Firmamız aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı araştırmalar içine girişerek buluşunuzun ne kadar faydalı ya da farklı olduğunu keşfedecektir. Böylece başvuruda bulunup bulunamayacağınız noktasında patent faydalı model bilgileri uyarınca Fikir verecektir. Patent tarif namesinin hazırlanması, belgelerin hazırlanması uzmanlık isteyen konulardır. Bu gibi durumlarda firmamız gerekli hizmeti ağlamaktadır.

 

PATENT BAŞVURUSU YAPILDIKTAN SONRA

 

Patent başvurusu yapıldıktan sonra patent faydalı model hakkında araştırmalar yapılırken firmamız her an yanınızdadır. Üstelik başvurunuz kabul edilse de yıllık yenileme süreçlerinde de sizlere hizmet vermekteyiz.