Patent Firmaları Ankara

Marka tescil işlemleri, tescil başvuruları, marka sorgulama, marka olabilecek isimler, marka sınıfları, patent firmaları ankara, yurt dışı marka tescil alımı, şirket adres ve isim değişiklikleri gibi markaya dair her konuda firmamız sektör tecrübesi ile fark yaratmaktadır.

 

Marka danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilir, firmanız için etkileyici marka önerileri hakkında danışmanlık alabilirsiniz. Yasal ve hukuki haklarınızı koruyarak, geliştirdiğiniz ürün, piyasaya sürdüğünüz ticari enstrümanın, patent firmaları ankara temsilcilikleri ile teminini sağlıyoruz. Sistemimiz üzerinden marka ve patent sorgulamaları ile patent firmaları ankara listesine erişim sağlayabilir, Türkiye ve yurt dışında patent başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Patent İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

 

Web sitemiz üzerinden patent firmaları ankara ve patent tescil listelerini görüntüleyebilirsiniz. Buluşunuzun tüm haklarını korumak ve menfaatinizi sağlamak için Türk Patent Enstitüsü’ ne dilekçeli başvuru ile hizmet sağlıyoruz. 1 nüsha dilekçe, 3 nüsha buluş tanıtımı ve özelliklerini anlatan istemler, 3 nüsha şeklinde ürün çizim, proje resmi veya fotoğrafları gereklidir. Marka ve patent firmaları ankara temsilcisi olarak en önemli belge olan tarifnameyi prosedürlere uygun hazırlamanızı sağlıyoruz.