Patent Firmaları İstanbul

Patent firmaları İstanbul bölgesi hizmetlerinde yanınızda olan firmamızla birlikte emeğinizi markalaştırmak ve patentini almak çok daha hızlı ve pratik bir biçimde gerçekleşmektedir.

 

Patent alma sürecinizde, konunun uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte daha bilinçli bir başvuru imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Patent Süreci Nasıl İlerler?

 

Patent firmaları istanbul danışmanlarımızla birlikte çıkacağınız markanızın patentleşme sürecinde ilk olarak sunmayı düşündüğünüz marka ile ilgili geniş çapta bir araştırmanın yapılması gerekmektedir. Çünkü patent verilen markaların gerçekten orijinal ve alanında yenilikler yaratan bir ürün olması kriteri aranmaktadır. Patent firmaları istanbul uzmanlarımız bu araştırmayı sizin için yürüterek, markanızın patent alabilmesi için olumlu sonuçlara varmaya çalışırlar. Ardından da gereken evraklar ve dilekçe ile birlikte Türk Patent Enstitüsüne başvurunuz yapılır.

 

Başvuru Sürecindeki İncelemeler

 

Patent firmaları istanbul danışmanlarımızla birlikte Türk Patent Enstitüsüne yapılan başvuruda, araştırma raporunuz ve belgeleriniz gözden geçirilir. Eğer başarılı bir çalışma yapılmışsa, patent belgesinin ilk incelemede alınması mümkündür. Patent firmaları istanbul hizmetlerimizde yapılan çalışmalar sizlere başarılı raporlar sunarak, patentinizi kısa sürede almanıza yardımcı olur.