Patent Formu

Patent başvurularınızda size her türlü desteği sunun firmamız, bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekiple başvurularınız için patent formu hazırlıyor ve en hızlı şekilde başvurunuzu yapıyor.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyan firmamızı ziyaret ederek, faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Patent Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

-Patent Tescil İşlemleri

Patent tescili, Türk Patent ve Marka Kurumu hükümlerine uygun olarak yapılmakta ve buluşunuzun haklarını koruma açısından önem arz etmektedir. patent formu doldurarak başlayan patent tescil başvuruları, bazı evrakların temin edilmesi ile tamamlanmaktadır. Uzman kişilerce yapılan patent tescil işlemleri hem kısa sürede hem de güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Patent Tescil Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 

Patent almak isteyen kişi veya firmaların başvuru yapmadan önce tamamlanması gereken bazı evraklar bulunmaktadır. Patent başvurusu için gerekli evrakları şu şekilde sıralayabiliriz:

-Patent tescili başvurusu için patent formu

-Patent Tescili Başvuru Ücreti

-Patente ait tarifname ve varsa ürüne ait olan teknik çizimler

-Vekâletname (Vekil tayin edilmişse)

 

Belgeleri temin eden kişiler TPE’ye başvurularını yaparak, başvuru sonuçlarını beklemeye başlarlar. Bu noktada doğru bir başvuru için patent formu iyi okunmalı ve eksiksiz doldurulmalıdır. Yanlış yapılacak bir başvuru, patent alma sürecini uzatacağından başvurunun dikkatle yapılması önemlidir.

 

Kaliteli Patent Tescil Hizmetleri
Patent başvurularınızda size her türlü desteği sunun firmamız, bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekiple başvurularınız için patent formu hazırlıyor ve en hızlı şekilde başvurunuzu yapıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyan firmamızı ziyaret ederek, faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.