Patent Marka Tescil

Öncelikle patent marka tescil işlemi yapılacak olan buluş veya yenilik, daha önce patent almış mı veya patente konu olup reddedilmiş mi vekillerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılarak başvuru işlemleri gerçekleştirilir.

 

Yenilikçi ve çözüm üreten buluşlar patent marka tescil ile korunmaktadır. Günümüzde gelişmiş olan birçok ülkenin teknolojik anlamda önde olmasının en önemli sebebi, yapılan Ar – Ge çalışmaları ile ortaya çıkarılmış olan ürünlerin patent marka tescil işlemi ile koruma altına alınmış olmasıdır. Patent alabilmek için çok değişik bir buluş yapmaya gerek yoktur. Yeni olan ve sanayiye uygulanabilen herhangi bir teknik yenilik de patent marka tescil ile korunabilmektedir. Uzun süredir bu sektörde verdiğimiz hizmetlerle kazandığımız tecrübeler sonucunda her türlü rekabet üstünlüğü sağlayacak olan buluşlara ve değerlerinize sahip çıkarak patent tescil işlemlerinizde yanınızda olmaktayız.

 

PATENT MARKA TESCİL İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

 

Firma ekibimiz, alanında uzman olan ve büyük tecrübelere sahip patent marka vekili olan mühendisler tarafından gerekli belgeler alınarak ve hazırlanarak sizin adınıza patent marka tescil başvurusu yapılır. Vekillerimizin sizin adınıza işlemlerinizi yürütmesi için bir vekâletname verilmelidir.