Patent Şirketleri

Herhangi bir buluş yapan kişiye devletin kanıt niteliğinde vermiş olduğu patent, bu buluşun bir başkası tarafından buluşun sahibinin izni olmadan herhangi bir şekilde kullanmasını engellemektedir.

Türkiye içinde alınmış olan bir buluş, sadece Türkiye içinde herhangi bir hak sağlamaktadır.

 

Patent Şirketleri Neler Yapar?

 

Müşterilerinin markaları ile ilgili her türlü haklarını korumak amacı ile hizmet sunan patent şirketleri tüm kötü niyetli kişilere karşı daha sağlam adımlar ile ilerleme imkanı sağlamaktadır.

 

Marka değerini korumak ve rekabet yarışında bir adım daha önde olmanızı sağlamak adına gerekli tüm donanımlara sahip olan patent şirketleri kendi fikirlerinizin en iyi şekilde korunması ve değer görmesi için sizlere gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

 

Buluş sahiplerine çok daha fazla kazanabilmelerine imkan tanıyan patent sürecinde yapılması gerekenler ile ilgili müşterilerini bilgilendiren patent şirketleri sürecin çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasına imkan sağlamaktadır. Piyasada rekabet üstünlüğü kazanmanıza imkan tanıyan patent şirketleri kendi değerlerinize sahip çıkabilmeniz için sizlere her daim destek olmaya hazır beklemektedir.