Patent Takip

Marka tescil işlemleri tamamlanıp marka patenti alındıktan sonra düzenli olarak patent takip işlemi yapılmalı ve firmanın haklarını tüm platformlarda korunmalıdır.

 

Düzenli patent takibi sayesinde markanızı ve hakkınızı ihlal edebilecek durumlara karşı tedbirli olur ve başka firmalar karşısında telif hakkınızı zamanında kullanabilirsiniz.

 

Patent takibi nasıl yapılır?

 

Patent takip işlemleri günümüzde artık Online olarak yapılabilmekte ve sürekli kontrol etme imkanı sunmaktadır. Online platformların yanı sıra resmi kademelerden de patent takip işlemleri yürütülmektedir ve gerekli ak ihlallerinde anında müdahale edilme imkanı doğmaktadır.

 

Patent takibini kimler yapar?

 

Patent takip işlemleri firmamız tarafından yürütülmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir. Güvence altına aldığınız markanız, sürekli olarak korumamız altında bulunur ve bu süreçte profesyonel ekibimiz titiz bir çalışma sürdürür.

 

Patent takip sürecini tek başınıza sürdürmek zorunda değilsiniz. Bu zahmetli ve yorucu süreçten sizleri kurtararak sadece işlerinize odaklanmanıza yardımcı oluyor ve sizin yerinize gerekli kontrolleri gerçekleştirerek markanızı korumanızı sağlıyoruz. Herhangi bir telif ihlali olduğunda anında sizleri bilgilendirerek yasal süreçlerin başlatılmasında da sizin yanınızda bulunuyor ve haklarınıza sahip çıkıyoruz.